Bezpieczny transport
dla Twoich potrzeb

Transport Trójmiasto

Konieczność przetransportowania czegoś, co nie może być przesłane za pośrednictwem poczty lub dostarczone przez firmę kurierską to zadanie dla MK Przeprowadzki.

Oferujemy przewóz wszelkich przedmiotów, w tym rzeczy wielkogabarytowych i niewymiarowych oraz ciężkich. Przewozimy ładunki o ciężarze łącznie do xxx tony.

Dysponujemy grupą doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników, którzy o profesjonalnym przewozie rzeczy wiedzą bardzo dużo oraz odpowiednią ilością samochodów, dzięki którym bezpiecznie i szybko możemy przewieźć dowolny ładunek do każdego miejsca.

Taxi bagażowe to usług polegająca na przewiezieniu wyznacznych przez Klienta rzeczy z jednego miejsca do drugiego.

Może to być dostarczenie walizek z domu na dworzec PKP czy też mebli lu dużego sprzętu AGD ze sklepu do domu. Dzięki taxi bagażowemu można bezproblemowo rozwiązać wiele problemów, na które natrafiają osoby bez odpowiedniego środka transportu do tego typu rzeczy.

Nasi pracownicy przewieźli już tysiące przedmiotów pokonując miliony kilometrów. To doświadczenie procentuje przy wykonywaniu kolejnych mniej lub bardziej skomplikowanych zleceń. Jeżeli szukają Państwo firmy z Gdańska, która oferuje taką usługę jak taxi bagażowe to zachęcamy do kontaktu z naszą firmą.