Wykonamy montaż
mebli na miejscu za Ciebie

Montaż mebli

Nasza firma oferuje nie tylko transport mebli, ale również profesjonalny montaż mebli (Gdańsk / Trójmiasto) w miejscu wskazanym przez Klienta. Na zlecenie zajmiemy się przywiezieniem oraz zmontowaniem mebli każdego rodzaju. Przed przystąpieniem do przewiezienia, dokonamy odpowiedniego i sprawnego demontażu części meblowych.

Pozwala to na dużą oszczędność czasu i pewność, że usługa zostanie wykonana przez doświadczoną firmę posiadającą wykwalifikowanych pracowników zajmujących się tym tematem już od wielu lat. MK Przeprowadzki przygotowuje także odpowiedni protokół, który posiadają nasi pracownicy, aby zabezpieczyć i zachować staranność przy całej operacji.

Nie trać czasu na samodzielny transport i montaż mebli i już dzisiaj zadzwoń do MK Przeprowadzki!

 

Montaż i transport mebli - pracownik przenosi paczki do auta transportowego
Montaż mebli - foliowanie i zabezpieczanie
Montaż mebli w Gdańsku i okolicach.

Skręcamy i montujemy meble różnego zastosowania, różnych gabarytów. W naszej ofercie można znaleźć m.in. składanie mebli sprzedawanych w paczkach, montowanie szaf wnękowych i garderób, mebli kuchennych, salonowych, dziecięcych, sypialnianych.
Na życzenie klienta dokonujemy przeróbek. Wycinamy otwory na kuchenkę, zlewozmywak, umywalkę itp., podłączamy również sprzęt AGD. Dla naszej firmy nie ma zadań niemożliwych.

Przywiązujemy dużą uwagę zarówno do bezpiecznego pakowania i przenoszenia mebli jak i do samej terminowości wykonania usługi.

 
 

Transport i montaż mebli - Gdańsk / Trójmiasto

Firma MK Przeprowadzki oferuje kompleksową obsługę przeprowadzek, w tym również montaż i demontaż oraz odpowiednie zabezpieczenie mebli. Nie musisz już więcej marnować swojego cennego czasu i energii na montaż mebli. Jesteśmy godni zaufania (przeczytaj opinie o nas), dbamy o powierzone nam materiały a nasze usługi realizujemy terminowo.

Dbamy o przejrzyste zasady współpracy stąd przed rozpoczęciem prac dokonujemy pomiaru i dokładnej wyceny. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i dysponujemy profesjonalnymi narzędziami.

Chętnie rozwiejemy wszystkie wątpliwości – zapraszamy do kontaktu.

 
 
Usługa montażu mebli w Trójmieście.