Przeprowadzki
w Trójmieście i okolicach

Przeprowadzki Gdańsk / Trójmiasto

Doskonale wiemy jak ważne dla przeprowadzających się osób jest odpowiednie zorganizowanie przeprowadzki, aby zajmowała możliwie jak najmniej czasu oraz była wykonana przez profesjonalistów, którzy doskonale wiedzą jak najlepiej wykonać taką usługę.

Dlatego MK Przeprowadzki przygotowało dla Państwa doskonałą ofertę skupiającą się na potrzebach naszych Klientów. Działamy na terenie całego Gdańska i Trójmiasta, więc jeżeli potrzebują Państwo zaufanej, sprawnej firmy zachęcamy do kontaktu z nami. Oferujemy między innymi:

Montaż i transport mebli - pracownik przenosi paczki do auta transportowego

Plan szczegółowy lokalnej przeprowadzki

CENNIK POGLĄDOWY - CENY PRZEPROWADZKI USTALANE SĄ INDYWIDUALNIE PO ROZMOWIE Z KLIENTEM

Przez wiele lat nadzorowaliśmy już setki przeprowadzek w Trójmieście, zyskaliśmy dobrą opinię i stale poszerzamy zakres swojej działalności. Naszym znakiem rozpoznawczym jest punktualność, dbałość o rzeczy Klientów oraz wykwalifikowana i przyjazna kadra. Gdańsk jako miejsce, w którym znajduje się nasza siedziba, jest nam szczególnie bliski, dlatego codziennie dbamy, żeby mieć tutaj znakomitą markę i póki co udaje nam się to doskonale.

Nie boimy się żadnego wyzwania. Wykonujemy zarówno małe przeprowadzki niewielkich mieszkań, dużych domów jak i skomplikowane przeprowadzki firm i magazynów. Wszystkie przedmioty nam powierzone są odpowiednio zabezpieczone podczas transporty przez Gdańsk i poza jego granicami (Trójmiasto), więc nie trzeba obawiać się o ich uszkodzenie. Zapraszamy do kontaktu!