Zobacz, jak pracujemy
dla naszych Klientów!

Opinie naszych Klientów na Google:

Zobacz co o nas myślą:
(...)Brak mi słów podziwu dla tych dwóch wspaniałych mężczyzn ''Herkulesow'' którzy dokonali prawdziwego cudu na moich oczach, spakowali całe moje 2 pokojowe mieszkanie w ekspresowym czasie. Jestem pełna podziwu za ich profesjonalizm i kulturę osobistą. Brawo Panowie, dziękuję za Wasze wysiłek (...)
Grażyna Werner
Pracownicy Firmy MK są nie tylko profesjonalni ale i bardzo sympatyczni. 26 paczek paneli podłogowych błyskawicznie wnieśli na 3 piętro w kamienicy. Jestem bardzo zadowolona z usług tej firmy. Do zobaczenia, napewno jeszcze skorzystam z Państwa usług.
Alicja Kinczewska-Dybek
Profesjonalne podejście do klienta, świetny kontakt i niezwykła punktualność. Sprzęt AGD przewieziony z zachowaniem wszystkich zasad transportu takiego sprzętu. Polecam w 100%!
Magdalena K.-B.
Wielokrotnie mieliśmy okazję współpracować przy okazji wnoszenia sejfów. Zawsze wszystko zrealizowane na tip top. Nawet najcięższy sejf nie stanowi problemu 🙂 Podoba mi się
Katarzyna Kulczykowska
Potrzebowałem pomocy przy przeprowadzce z Gdańska do Warszawy -wszystko odbyło się mega sprawnie i z uśmiechem. Zarówno pianino, jak i ciężkie meble (niektóre trzeba było rozkręcić i skręcić) dojechały bez szwanku. Wysoki poziom kultury osobistej.
Kacper Krzyżowski
Jesteśmy zachwyceni ekipą. Działała naprawdę profesjonalnie: szybko, zwinnie, solidnie, ostroznie, ze znawstwem i doświadczeniem. Panowie sprawni fizycznie: szybko i bezpiecznie przetransportowali duży i ciężki mebel (komodę kaszubską). Polecamy!
Łukasz Bednarek

Jak Dobrze Spakować Przeprowadzkę?

Na tym znamy się najlepiej!