Bezpieczny transport
mebli - Gdańsk i Trójmiasto

Transport mebli w Gdańsku i Trójmieście - miej to z głowy

Konieczność przetransportowania mebli, sprzętu AGD lub innych rzeczy, które nie mogą być przesłane za pośrednictwem standardowego kuriera nie musi już być problemem. Zleć ją, podobnie jak setki zadowolonych klientów, działającej już od ponad 10 lat na rynku firmie MK Przeprowadzki.

Oferujemy przewóz wszelkich przedmiotów, w tym rzeczy wielkogabarytowych i niewymiarowych oraz ciężkich. Przewozimy ładunki o ciężarze łącznie do xxx tony.

Co ważne, dysponujemy grupą doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników, którzy o profesjonalnym przewozie rzeczy wiedzą bardzo dużo oraz odpowiednią ilością samochodów, dzięki którym bezpiecznie i szybko możemy przewieźć dowolny ładunek do każdego miejsca.

Transport mebli - Gdańsk, Trójmiasto / MK Przeprowadzki
Taxi bagażowe Trójmiasto / Gdańsk / Gdańsk Wrzeszcz
Przeprowadzki - transport mebli - Gdańsk, Gdynia, Trójmiasto

Taxi bagażowe - Gdańsk / Trójmiasto

Taxi bagażowe to usługa polegająca na przewiezieniu wyznaczonych przez Klienta rzeczy z jednego miejsca do drugiego. Może to być dostarczenie walizek z domu na dworzec PKP czy też mebli lub dużego sprzętu AGD ze sklepu do domu. Dzięki taxi bagażowemu można bezproblemowo rozwiązać wiele problemów, na które natrafiają osoby bez odpowiedniego środka transportu do tego typu rzeczy. Nasi pracownicy przewieźli już tysiące przedmiotów pokonując miliony kilometrów. To doświadczenie procentuje przy wykonywaniu kolejnych mniej lub bardziej skomplikowanych zleceń. Jeżeli szukają Państwo firmy z Gdańska, która oferuje taką usługę jak taxi bagażowe to zachęcamy do kontaktu z naszą firmą.

Transport i montaż mebli w Gdańsku i okolicach

Jeśli znalazłeś się w jednej z powyższych sytuacji, mieszkasz w okolicy Gdańska i potrzebujesz fachowej pomocy, to świetnie trafiłeś! Firma MK Przeprowadzki przetransportuje dla Ciebie każdy mebel, odpowiednio go wcześniej zabezpieczając, wliczając w to demontaż oraz montaż mebli

Nasi wykwalifikowani fachowcy zaopatrzeni są w profesjonalny sprzęt, mają odpowiednie doświadczenie i poradzą sobie z rozmontowaniem na części każdego różnych typów mebli, również tych bardziej skomplikowanych.

(Transport mebli Gdańsk / Gdynia / Trójmiasto – usługi oferujemy na terenie Trójmiasta i okolic)

Dlaczego warto zlecić MK Przeprowadzki przetransportowanie Twoich mebli?

Transport i montaż mebli - Gdańsk - przenoszenie kartonów
Transport mebli bagażówką w Gdańsku - MK Przeprowadzki
Pracownicy podczas pracy w firmie
Montaż mebli - Trójmiasto

Doświadczenie w transporcie mebli

Jesteśmy doświadczoną firmą, która świadczy usługi w zakresie transportu mebli na terenie Trójmiasta (Gdańsk, Gdynia, Sopot) już od wielu lat. Klienci nie muszą martwić się o transport rzeczy w niekonwencjonalnych gabarytach, gdyż dysponujemy przystosowanymi do nich samochodami oraz odpowiednim sprzętem. Na terenie Gdańska przetransportowaliśmy m.in.: fortepiany, stoły bilardowe, maszyny, sprzęt do siłowni itp. Klienci nie muszą martwić się, w co zapakować swoje rzeczy, gdyż przed transportem mebli i innych rzeczy dostarczamy odpowiednie produkty do pakowania, takie jak:
  • gąbki,
  • folie stretch,
  • profesjonalne skrzynie, odporne na temperaturę zewnętrzną
Transport mebli / duże gabaryty - Trójmiasto
Gdańsk - transport mebli i rzeczy wielkogabarytowych MK Przeprowadzki

Nasi wykwalifikowani, odpowiednio wyszkoleni pracownicy działają szybko, sprawnie i, co najważniejsze, bezpiecznie. Klient może być pewny, że jego nieuszkodzony sprzęt zostanie dostarczony pod wskazane miejsce bez otarć, wgnieceń i stłuczeń.
Naszych pracowników wyróżnia też duża kultura osobista i konstruktywna praca z klientem polegająca na doradztwu i rzetelnej obsłudze.

Po transporcie oferujemy montaż mebli.

Jeżeli nie macie Państwo gdzie trzymać swoich mebli i innych rzeczy, możemy zapewnić magazynowanie i przekierować transport do naszego magazynu.

Transport i montaż mebli - Trójmiasto

Dzięki profesjonalnemu i rzetelnemu podejściu do klienta, zaufało już nam wiele osób. Pozwoliło nam to stworzyć silną pozycję na rynku w zakresie oferowanych przez nas usług. Firma MK Przeprowadzki działa na terenie Trójmiasta, głównie w obrębie Gdańska, a wchodzi w to zarówno transport mebli, jak i montaż mebli (Gdańsk), a także przechowywanie i magazynowe rzeczy. Świadczymy usługi nie tylko dla klientów indywidualnych, ale także dla mniejszych i większych firm oraz instytucji.

Z MK Przeprowadzki bezpiecznie przetransportujesz swoje meble. Możesz liczyć na profesjonalne podejście, a także szybką realizację zlecenia. Serdecznie zapraszamy do kontaktu, w razie jakichkolwiek wątpliwości – odpowiemy na każde pytanie!