Logo MK Przeprowadzki

jest firmą który świadczy kompleksowe usługi przeprowadzkowe dla osób prywatnych oraz firm głównie na terenie Trójmiasta i woj. pomorskiego ale swoje usługi realizujemy również na terenie całego kraju. Wykonujemy przeprowadzki lokalne i międzymiastowe.

Nasza misja i dlaczego
warto wybrać własnie nas?

Każdą przeprowadzkę planujemy dokładnie, aby przebiegała sprawnie i szybko. Dostarczamy naszym klientom niezbędne materiały do pakowania. Nasi pracownicy mogą także pomóc w pakowaniu, rozmontowaniu mebli, wyniesieniu mienia z lokalu oraz jego rozlokowaniu w nowym miejscu.

Zespół naszych pracowników, to wyszkoleni oraz odpowiedzialni ludzie zatem mogą Państwo mieć pewność, że powierzony nam transport będzie bezpieczny i dotrze na miejsce bez uszkodzeń.

Telefon 24/h

Jesteśmy dostępni dla Klientów telefonicznie przez całą dobę.

Bezpłatna wycena

Z chęcią przygotujemy dla Państwa bezpłatną, indywidualną wycenę.

Zadowoleni Klienci

Państwa satysfakcja i komfort są dla nas priorytetową sprawą.

Atrakcyjna oferta

Dokładamy wszelkich starań, aby nasza oferta była konkurencyjna i tania.

Indywidualne podejście
do każdego Klienta

Wyróżnia Nas indywidualne podejście do każdego Klienta, dzięki czemu mają Państwo pewność, że zaproponujemy rozwiązanie optymalnie dostosowane do potrzeb i oczekiwań. 

Rozwiązanie to wygeneruje dla Państwa oszczędność czasu i pieniędzy oraz zminimalizuje stres i problemy związane z przeprowadzką.

Najczęściej zadawane pytania

Szukasz szybkich odpowiedzi, aby szybciej podjąć decyzje o kontakcie z nami?

Zmieniasz lokalizację firmy? Konieczna jest zmiana biura na większe i wygodniejsze dla Ciebie i Twojego zespołu? Trzeba przeprowadzić meble, komputery, dokumenty oraz sprzęt biurowy. Dowiedz się więcej tutaj.

Mając w planach przeprowadzkę na pewno zastanawiasz się, jak sobie z tym poradzisz. To zupełnie normalne. Nikt z nas przecież nie przeprowadza się co tydzień. Dowiedz się więcej tutaj.

Podczas wieloletniej pracy w branży przeprowadzkowej nasze ekipy niejednokrotnie miały do przewiezienia meble lub zabudowy w zasadzie niemożliwe do przeniesienia w całości. Spowodowane było to przede wszystkim nietypowym wymiarem oraz gabarytem danej rzeczy. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Przeprowadzka kojarzy się większości z nas z wielogodzinnym pakowaniem rzeczy oraz ich przewożeniem z punktu A do punku B. Kolejno czeka nas jeszcze trudniejsze zadanie – urządzanie się w nowym domu. Więcej tutaj

Jak Dobrze Spakować Przeprowadzkę?

Na tym znamy się najlepiej!