Przeprowadzka twojego biznesu

Zmieniasz lokalizację firmy? Konieczna jest zmiana biura na większe i wygodniejsze dla Ciebie i Twojego zespołu? Trzeba przeprowadzić meble, komputery, dokumenty oraz sprzęt biurowy. Przeprowadzka biura czy siedziby firmy tego typu może się kojarzyć z czymś niezwykle trudnym organizacyjnie, bo przecież rzeczy jest naprawdę sporo, a do tego firma nie może przestać zarabiać pieniądze. My wiemy, co zrobić, żeby przeprowadzka biura była łatwiejsza.

Przeprowadzka biznesu / firmy / biura

Jak się pewnie domyślacie, im większe jest biuro, tym bardziej wymagająca przeprowadzka firmy. Na wyposażenie jednoosobowego stanowiska pracy składają się zwykle meble oraz sprzęt typu:

  • biurko,
  • szafka,
  • fotel biurowy,
  • komputer,
  • drukarka,
  • dodatkowe wyposażenie.

Część mniejszych rzeczy, takich jak: komputer, dokumentację czy dekoracje możesz przewieźć samodzielnie lub poprosić o to swojego pracownika, ale przeprowadzka mebli nie jest już tak bezproblemowa. Nie chcemy często nawet myśleć o rozkręcaniu mebli, a dla firmy czas poświęcony na przeprowadzkę to przecież czysty pieniądz.

Przygotowujemy przeprowadzkę biura i firmy

Przede wszystkim zacznij od właściwego planu przeprowadzki biura, w tym zaplanuj transport mebli. Proponujemy Ci wykonać spis wszystkich posiadanych w lokalu rzeczy. Warto te rzeczy policzyć oraz oszacować ich orientacyjną wagę, a także wartość.

Dobrze jest też ustalić sobie przybliżony lub ostateczny termin przeprowadzki biura – jeśli jest taka możliwość, wybierz weekend, kiedy firma nie pracuje, a tym samym nie traci ciągłości pracy, co skutkuje niedogodnościami związanymi ze zmianą siedziby.

Jeśli zatrudniasz w swojej firmie pracowników, warto poinformować ich z uprzedzeniem o terminie przeprowadzki, aby zabezpieczyli swoje prywatne rzeczy znajdujące się w biurze.

Przeprowadzka siedzimy, to również zmiana miejsca pracy dla ludzi z twojego zespołu, dlatego zawiadom ich o tym dużo wcześniej, będą wtedy mogli przygotować się do tej zmiany. Taka przeprowadzka biura wiąże się często z koniecznością zmiany organizacji dojazdów do pracy pracowników oraz ich grafików, pozwól się im do tego dostosować. Jeżeli nie czujesz się na siłach zrobić to samodzielnie, dowiedz się, dlaczego skorzystać z firmy przeprowadzkowej? 

Przeprowadzka biura - jak ją przeprowadzić

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *