MK Okna
MK Okna
MK Okna
MK Graty

Usługi

MK
Przeprowadzki Trójmiasto

MK Przeprowadzki to firma, która najlepiej na trójmiejskim rynku zdaje sobie sprawę jak skomplikowaną i ważną rzeczą jest sprawne zorganizowanie przeprowadzki. Z nami mogą być Państwo pewni, że wszystko zostanie dopięte na ostatni guzik, a wszystkie przewożone rzeczy bez żadnego uszczerbku dotrą na miejsce. Dbamy o szczegóły i z tego powodu jesteśmy w stanie w szybkim czasie przejść przez cały proces przeprowadzki jednocześnie zachowując najwyższe standardy. Dla nas najważniejsi są nasi Klienci dlatego w codziennej pracy skupiamy się na ich wymaganiach i potrzebach. Jesteśmy otwarci na wszystkie sugestie. Trójmiasto jest naszym domem i chcemy innym współmieszkańcom dostarczyć usług najwyższej jakości.

Oferujemy między innymi:
  • przeprowadzki domów
  • przeprowadzki mieszkań
  • przeprowadzki apartamentów
  • przeprowadzki siedzib firm
  • przeprowadzki biur
  • przeprowadzki magazynów i innych przestrzeni

Nasza dotychczasowa praca w Trójmieście zaoowocowała zorganizowaniem wielu przeprowadzek, które pozwoliły nam wyrobić sobie doskonałę markę znaną na całe Trójmiasto oraz jego okolice. Każdy kto korzystał z usług MK Przeprowadzki wie, że szybki czas realizacji, troska o rzeczy nam powierzone oraz świetnie wyszkolona kadra to cechy, któe nas wyróżniają.

Wykonujemy zarówno małe przeprowadzki jaki skomplikowane przeprowadzki firm czy magazynów. Dla nas nie ma znaczenia, w którym miejscu Trójmiasta mamy pracować, jesteśmy doświadczonym przedsiębiorstwem i możemy sprostać każdemu zadaniu. Wszystkie przemioty przed przewiezieniem są odpowiednio zabezpieczone, dzięki temu mają Państwo pewność, że dotrą na miejsce w nienaruszonym stanie.

MK Mateusz Mikołowski

Trakt św. Wojciecha 83
80-044 Gdańsk

Wiadomość została wysłana! Wkrótce się skontaktujemy.

*Pola wymagane