MK Okna
MK Okna
MK Okna
MK Graty

Usługi

MK
Przeprowadzki Gdynia

Firma MK Przeprowadzki to kompleksowa oferta przeprowadzek na terenie Gdyni i jej najbliższych okolic. My wiemy najlepiej jak istotne dla osób zlecających przeprowadzkę jest jej dobre przygotowanie oraz bezpieczne przewiezienie wszystkich rzeczy z punktu A do punktu B. Dzięki temu, że jesteśmy profesjonalistami, nasze przeprowadzki na terenie Gdyni są wykonywane w możliwie jak najkrótszym czasie, oczywiście przy zachowaniu najwyższych standardów. Koncentrujemy się przede wszystkich na potrzebach i wymaganiach naszych Klientów, jesteśmy elastyczni i z chęcią ustalimy z Państwem wszystkie szczegóły na temat procesu przeprowadzki. Działamy głównie na terenie całej Gdyni oraz jej okolic, więc jeśli szukają Państwo sprawnej oraz godnej zaufania firmy zapraszamy do kontaktu.

Oferujemy między innymi:
  • przeprowadzki domów
  • przeprowadzki mieszkań
  • przeprowadzki apartamentów
  • przeprowadzki siedzib firm
  • przeprowadzki biur
  • przeprowadzki magazynów i innych przestrzeni

Podczas naszej dotychczasowej działalności z powodzeniem nadzorowaliśmy setki przeprowadzek, uzyskaliśmy opinię rzetelnej firmy oraz ciągle zwiększamy obszar, w którym operujemy. MK Przeprowadzki łatwo jest rozpoznać - dbałość o rzeczy Klientów, punktualność oraz doświadczeni pracownicy to właśnie wyróżniające nas cechy. Gdynia to miasto, w którym z powodzeniem wyrobiliśmy sobie doskonałą markę i mamy nadzieję, że w przyszłości dotrzemy do jeszcze większej ilości Klientów.

Możemy sprostać każdym wyzwaniom. Dla naszej firmy nie ma różnicy czy wykonujemy przeprowadzkę małego mieszkania w centrum Gdyni, czy też ogromnego magazynu na jej obrzeżach. Do każdego zlecenia podchodzimy z podobnym zaangażowaniem oraz skrupulatnością. Wszystkie przewożone przemioty zabezpieczamy w taki sposó, aby nie uległy jakimkolwiek uszkodzieniom. Zapraszamy do kontaktu z nasza firmą!

MK Mateusz Mikołowski

Trakt św. Wojciecha 83
80-044 Gdańsk

Wiadomość została wysłana! Wkrótce się skontaktujemy.

*Pola wymagane