MK Okna
MK Okna
MK Okna
MK Graty

Usługi

MK
Przeprowadzki Gdańsk

MK Przeprowadzki to firma oferująca kompleksowe przeprowadzki na terenie Gdańska i najbliższych okolic. Doskonale wiemy jak ważne dla przeprowadzających się osób jest odpowiednie zorganizowanie przeprowadzki, aby zajmowała możliwie jak najmniej czasu oraz była wykonana przez profesjonalistów, którzy doskonale wiedzą jak najlepiej wykonać taką usługę. Dlatego MK Przeprowadzki przygotowało dla Państwa doskonałą ofertę skupiającą się na potrzebach naszych Klientów. Działamy na terenie całego Gdańska, więc jeżeli potrzebują Państwo zaufanej, sprawnej firmy zachęcamy do kontaktu z nami. Oferujemy między innymi:

  • przeprowadzki domów
  • przeprowadzki mieszkań
  • przeprowadzki apartamentów
  • przeprowadzki siedzib firm
  • przeprowadzki biur
  • przeprowadzki magazynów i innych przestrzeni

Przez wiele lat nadzorowaliśmy już setki przeprowadzek, zyskaliśmy dobrą opinię i stale poszerzamy zakres swojej działalności. Naszym znakiem rozpoznawczym jest punktualność, dbałość o rzeczy Klientów oraz wykwalifikowana i przyjazna kadra. Gdańsk jako miejce, w którym znajduje się nasza siedziba jest nam szczególnie bliski, dlatego codziennie dbamy, żeby mieć tutaj znakomitą markę i póki co udaje nam się to doskonale.

Nie boimy się żadnego wyzwania. Wykonujemy zarówno małe przeprowadzki niewielkich mieszkań, dużych domów jak i skomplikowane przeprowadzki firm i magazynów. Wszystkie przedmioty nam powierzone są odpowiednio zabezpieczone podczas transporty przez Gdańsk i poza jego granicami, więc nie trzeba obawiać się o ich uszkodzenie. Zapraszamy do kontaktu!

MK Mateusz Mikołowski

Trakt św. Wojciecha 83
80-044 Gdańsk

Wiadomość została wysłana! Wkrótce się skontaktujemy.

*Pola wymagane