MK Okna
MK Okna
MK Okna
MK Graty

O nas

MK
Przeprowadzki

MK Przeprowadzki jest firmą który świadczy kompleksowe usługi przeprowadzkowe dla osób prywatnych oraz firm głównie na terenie Trójmiasta i woj. pomorskiego ale swoje usługi realizujemy również na terenie całego kraju. Wykonujemy przeprowadzki lokalne i międzymiastowe.

Pracujemy 24 godziny na dobę, jesteśmy zawsze dostępni pod telefonem i z miłą chęcią przygotujemy dla Państwa bezpłatną wycenę oraz udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania przy czym nie pobieramy dodatkowej opłaty za zlecenia realizowane w soboty/ niedziele. Wystarczy telefoniczne bądź mail’owe omówienie szczegółów – my zajmiemy się wszystkim! Zgodnie z życzeniem Klienta zapakujemy, zabezpieczymy i przetransportujemy pod wskazany adres, wniesiemy, rozpakujemy i ustawimy w wyznaczonym miejscu.

Każdą przeprowadzkę planujemy dokładnie, aby przebiegała sprawnie i szybko. Dostarczamy naszym klientom niezbędne materiały do pakowania. Nasi pracownicy mogą także pomóc w pakowaniu, rozmontowaniu mebli, wyniesieniu mienia z lokalu oraz jego rozlokowaniu w nowym miejscu . Nasi pracownicy to wyszkoleni oraz odpowiedzialni ludzie zatem mogą Państwo mieć pewność, że powierzony nam transport będzie bezpieczny i dotrze na miejsce bez uszkodzeń.

Wyróżnia Nas indywidualne podejście do każdego Klienta, dzięki czemu mają Państwo pewność, że zaproponujemy rozwiązanie optymalnie dostosowane do potrzeb i oczekiwań. Rozwiązanie to wygeneruje dla Państwa oszczędność czasu i pieniędzy oraz zminimalizuje stres i problemy związane z przeprowadzką.

MK PRZEPROWADZKI
Mateusz Mikołowski

Dysponujemy własnym transportem

Bus do 3,5t z windą załadowczą, przestrzeń ładunkowa 2.3 x 2.1 x 4.5m

Bus do 3,5t z windą załadowczą, przestrzeń ładunkowa 2.1 x 2.2 x 4m

Bus do 3,5t, przestrzeń ładunkowa 2.1 x 2.1 x 4,1m

MK Mateusz Mikołowski

Trakt św. Wojciecha 83
80-044 Gdańsk

Wiadomość została wysłana! Wkrótce się skontaktujemy.

*Pola wymagane